Biofinity (6 soczewek)

Biofinity (6 soczewek)

Proclear Sphere (3 soczewki)

Proclear Sphere (3 soczewki)

Biofinity (1 soczewka)

Moce: +8,00 do -12,00
Średnica: 14,0mm
Krzywizna: 8,6mm
Typ: soczewki sferyczne
Ilość sztuk: 1szt.

Już od 12,50 zł
SKU
Biofinity (1 soczewka)
Biofinity to wspaniałe soczewki stworzone przez ekspertów z CoopeVision.Wykorzystana w tych wspaniałych soczewkach technologia Aquaform została opatentowana.
Dzięki technologii Aquaform soczewki mogły zostać uwodnione w 48% a to powoduje ,że soczewki są bardzo dobrze zwilżone .Materiał silikonowo hydrożelowy z którego soczewki zostały zrobiona pozwala je bardzo dobrze dotlenić.Wspaniałe połączenie dotlenienia i nawilżenia powoduje ,że soczewki są niesamowicie komfortowe w noszeniu.
Soczewki są polecane między innymi dla osób podatnych na przesuszenie oczu.
Aby utrzymać wysoki komfort soczewki należy w nocy umieścić w pojemniku z płynem i przeczyścić tak samo jak się to robi z wszystkimi innymi soczewkami dziennymi. Ewentualnie soczewki można wykorzystać do noszenia całodobowego przez tydzień pod warunkiem jeśli Twój okulista wyrazi na to zgodę.Lekarz musi zbadać czy Twoje oczy nadają się do tego .aby również spać w soczewkach. Jeśli nie ma ku temu przeciwskazań możesz cieszyć się wolnością całodobowych soczewek.
BIOFINITY - Sferyczne silikonowo - hydrożelowe soczewki kontaktowe o uwodnieniu 48% . Łączą w sobie niezwykłą technologię materiałową Aquaform z zaawansowaną konstrukcją soczewki tworząc AQUAFORM ™ Comfort Science ™.Jest to nowy standard komfortu. Unikalny materiał soczewki: bez dodatków, bez powłok, bez środków zwilżających, bez obróbki powierzchniowej łączy wyższą zawartość wody i wysoką przepuszczalność tlenu z lepiej nawilżoną powierzchnią.
Zalety:
  • Przełomowe połączenie oddychalności i nawilżenia
  • Opatentowana technologia Aquaform w połączniu z zaawansowaną konstrukcią tworzy Aquaform Comfort Science - nowy standard komfortu
  • Komfort przez cały dzień użytkowania
  • Opcja noszenia ich całodobowo przez tydzień
  • Wysokie nawilżenie
Więcej informacji
DIA (Średnica) 14
BC (Krzywizna) 8.6
Producent CooperVision
Tryb wymiany Soczewki miesięczne
Materiał Silikonowo-hydrożelowe
Typ korekcji Sferyczne (zwykłe)
Marka Biofinity
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Biofinity (1 soczewka)